niedziela, 30 sierpnia 2015

024. Do wszystkich chłopców, których kochałam- Jenny Han

Na początku chciałam przeprosić za brak wczoraj obiecanego posta, ale nie miałam za bardzo dostępu do internetu. Przepraszam was jeszcze raz i zapraszam na recenzje. 


Do wszystkich chłopców, których kochałamtytuł: Do wszystkich chłopców, których kochałam
Autor: Jenny Han
Data wydania: kwiecień 2014r.
Stron: 447
Wydawnictwo: Olé
Seria: 
 O Chłopcach
Gatunek: Literatura młodzieżowa, romans
Styl pisania: 9/10
Ocena bohaterów: 8,5/10
Ocena fabuły: 9/10
Ocena ogólna: 9,5/10


Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby wszyscy faceci, w których się kiedykolwiek kochałaś, dowiedzieli się o tym w tym samym czasie… Lara Jean Song przechowuje swoje listy miłosne w pudełku na kapelusze, które dostała od mamy. Nie są to jednak wyznania miłosne jej adoratorów, ale listy, które sama napisała do obiektów swoich uczuć – jeden list do każdego chłopca, w którym była kiedyś...

Moja recenzja:

Do wszystkich chłopców, których kochałam to naprawdę niesamowita książka z humorem i niezwykłym romansem. Książka jest wciągająca od pierwszego rozdziało chciało by się dowiedzieć co dalej. Styl pisania jest prosty nie męczy. Bohaterowie nie są wkurzający. Można się w nich od razu zakochać. Czytając ją nie da się nudzić co chwila coś się dzieje. Fabuła jest ciekawa i ma w sobie to coś. Książkę można polecić wszystkim dziewczyną, które kochają romanse i pisały listy do swoich pierwszych miłości. 

4 komentarze:

 1. Mnie też urzekła ta książka, jest taka pozytywna. Uśmiech sam ciśnie się na usta podczas czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o tej książce i mam ją w planach, jednak jeszcze nie wiem kiedy uda mi się po nią sięgnąć. Jestem jej bardzo ciekawa, więc mam nadzieję, że jak najszybciej ;)
  http://alejaczytelnika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś słyszałam trochę o tej książce, ale ostatnio było o niej dosyć cicho. Sama jestem nią zaciekawiona i przy najbliższej okazji z chęcią się z nią zapoznam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. hmm całkiem interesująca pozycja :)
  Zostaję u ciebie na dłużej i wpadnij do mnie :)

  OdpowiedzUsuń