niedziela, 30 października 2016

063. HALLOWEEN BOOK TAG

Na wstępie powiem tyle, że nie było mnie przez zamieszanie szkolne. Po prostu dużo się działo kartkówka za kartkówką do tego pełno sprawdzianów, a to wszystko przez to, że nasz nasz pierwszy semestr koczy się 16 grudnia. Teraz jednak w wolnym czasie, który mam zaplanuje wam jam najwięcej postów. Dziękuje za uwagę, a teraz zapraszam do posta :) 


Róże to czerwień krwi,
Fiołki to błękit na niebie.
Dobrze zarygluj drzwi. 
Idziemy po ciebie. - Alicja w krainie Zombi  • Bohater, z którym straszyłbyś innych - Voldemort
Tutaj innej opcji nie ma. No zobaczcie wyjdę sobie tylko z Voldziem na ulicę i już wszyscy mugole się przed nami kłaniają. Tylko, może lepiej zarekwiruje najpierw mu różdżkę, bo jeszcze będzie chciał znowu dopaść Harrego Pottera. 


 • Bohater, który byłby w stanie zrobić ci halloweenowego psikusa – Fred i George 

Pewnie ta dwójka zrobiłaby mi numer, którego do końca swojego życia bym nie zapamiętała. Przecież bracia Wesley są znani ze swoich psikusów i na pewno nie tylko mi zrobią. Wiec wszyscy trzymajcie się na baczności. Nigdy nie wiadomo co tej dwójce wpadnie do głowy. 


 • Bohater z którym pójdziesz na halloweenową imprezę – Magnus Bane
Z tym czarownikiem nie da się nie nudzić. Na pewno zabierze mnie na najlepszą imprezę w Nowym Yorku i do tego jeszcze świetnie do niej przygotuje. 

 • Bohater, z którym oglądnąłbyś straszny film – Gideon ( trylogia czasu )
Pewnie oglądanie strasznych filmów z tym panem skończyłoby się tak, że cały czas bym się do niego przytulała, ale to nie ważne xD
 • Bohater, który będzie próbował przejąć kontrolę nad światem w halloweenową noc – Sebastian
Coś myślę, że ten pan, by miał z tym wspólnego. Ostatnio przecież maczał te swoje zimne rączki w inne ciemne zakamarki... 

 • Bohater, któremu do twarzy w strasznym przebraniu – Veren ( nevermore )
Veren i tak już jest gotem wiec idealnie pewnie straszne przebranie na przykład wampira na nim by wyglądała. 

 • Bohater, który będzie bał się wyjść tej nocy z domu – Peter Pettigrew
Naprawdę nie przychodzi mi oprócz tego pana jakaś inna tchórzliwa postać. Mam pustkę w głowie. Jednak jeśli Sebastian spróbuje zapanować nad światem, a ja będę spacerować z Voldemertem na pewno Peter nie wyjdzie ze swojej nory. 

 • Bohater, który z natury nie pasuje do przerażającego motywu Halloween – Effie
Kompletnie nie widzę tej pani w mrocznych barwach. Oczywiście mogłaby wyjść tak jak jest umalowana na codzienni jednak ona na pewno i tak by nie poszła na takie coś.


2 komentarze:

 1. Jeszcze tego tagu nie widziałam, a jest całkiem ciekawy :D A oglądanie z Gideonem horroru... <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę kilka postaci z Pottera <3 Pewnie tak samo odpowiedziałabym na pytanie pierwsze i drugie, co Ty :D Straszenie z Voldkiem, a potem psikusy od bliźniaków - to byłoby coś!
  Pozdrawiam cieplutko,
  gabRysiek recenzuje

  OdpowiedzUsuń