sobota, 27 sierpnia 2016

057. Podsumowanie 7ReadUp 3.0


Witam was :)
Dzisiaj trochę opóźnione podsumowanie 7ReadUp 3.0, a to tylko dlatego, że byłam zajęta przygotowaniami na zlot nocnych łowców. I już mogę wam zdradzić, że na jego temat pojawi się post. 
Zaplanowany  7ReadUp 3.0
Zrealizowany 7ReadUp 3.0
Jak sami widzicie przeczytałam trzy książki i 78 stron syreny. Co wychodzi na to, że wykonałam pięć zadań czyli połowę. Jestem z siebie i tak dumna, ponieważ z tego wyzwania przeczytałam dwa grubaski. Jak sami wicie po wcześniejszym poście to było moje pierwsze spotkanie z 7ReadUp i naprawdę wybrałam sobie dużo książek jak na takie pierwsze spotkanie. Sama widziałam, że nie którzy przeczytali osiem książek w tym czasie i naprawdę podziwiam. Teraz trochę powiem jak szło mi czytanie przez te siedem dni. 

Poniedziałek i Wtorek:
W poniedziałek zaczęłam od Harrego Pottera, który zaliczał się do wyzwania dziewiątego czyli koniec wakacji. Książkę zakończyłam we wtorek wieczorem i zaczęłam czytać Alicje w krainie zombi gdzie przeczytałam raptem 17 stron.

Środa, Czwartek i Piątek:
No cóż przez te trzy dni zmagałam się właśnie z Alicją w krainie zombi. Niestety trochę książka mi początkowo nie pod pasowała i miałam trudności w biciem się w jej klimaty. Dopiero końcówka książki mnie zaciekawiła i zachęciła do przeczytania kolejnych tomów.

Sobota:
Cała sobotę czytałam Simona, oraz inni homo sapiens, która naprawdę była ciekawa. Miałam chwilę gdzie książka wydawała się nudna jednak to było parę kartek. Wchłonęłam tą książkę w jeden dzień i jestem z tego dumna.

Niedziela:
W ostatni dzień 7ReadUp zaczęłam syrenę. Miałam nadzieje, że zakończę ją tego samego dnia jednak wyszedł z tego mały problem, ponieważ książka jest tak nudna, że nie mogę się w nią wbić. Nawet dzisiaj ją męczę i mam nadzieje, że wreszcie ją zakończę, ponieważ zostało mi ze 120 stron. 

Jeśli chodzi o wyzwania, które sama sobie zapewniłam zaraz zobaczycie co wykonałam: 

 1. Przeczytać min. 1560 stron Wykonane
     2. O ok. 14.00 i 20.30 regularnie będą się pojawiać krótkie podsumowania z czytania na snapie. Codziennie, kiedy będzie trwał 7ReadUp. Nie dokońca (ostatnie dni czyli sobota i niedziela nie nagrywałam snapów)
3. Oprócz codziennych, krótkich podsumowań na snapie będą również dawać krótkie podsumowania filmikami, które połączę potem i powstanie z tego jeden filmik i trafi na mój kanał na yt Nie udało się 

Jak sami widzicie nie do końca podołałam temu jednak nadal jestem zadowolona z wyniku przeczytanych książek. Powiedźcie jak wam poszedł 7ReadUp i pochwalcie się swoimi wynikami. 

6 komentarzy:

 1. Wow świetny wynik i ciekawa akcja. Mogłam sama w niej wciąć udział, ale jakoś nie miałam motywacji..

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :* http://klaudiaczytarecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. HP to jeszcze do wyzwania ze studentami/uczniami :D
  No ja przeczytałam chyba 5 książek, ale łącznie wyszło mi tego 15,3 cm :D Ale też brałam udział pierwszy raz :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niezły wynik gratuluje :D
   Już myślałam, że jedyna pierwszy raz brałam w nim udział, a tu miła niespodzianka ;)

   Usuń
 3. Świetnie Ci poszło, gratuluję! Ja nie brałam udziału :D

  OdpowiedzUsuń